Ενδιαφέρουσες αγγελίες από το Internet

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.683
Reaction score
20.158
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Τα τελευταία ds που περίμενα να δω στο car.gr.. Συζητήσιμος και ευχάριστος άνθρωπος όσο έχω ψωνίσει και μιλήσει με τον Ιερόθεο. Πολύ σημαντικό αυτό.
 

GiwrgosTer

Member
Εγγραφή
18 Δεκεμβρίου 2021
Μηνύματα
277
Reaction score
519
Πόντοι
367
Age
20
Περιοχή
Χανιά, Κρήτη
Τα τελευταία ds που περίμενα να δω στο car.gr.. Συζητήσιμος και ευχάριστος άνθρωπος όσο έχω ψωνίσει και μιλήσει με τον Ιερόθεο. Πολύ σημαντικό αυτό.
Κριμα που αφεθηκαν ετσι στην τυχη τους παντως. Δεν φαινεται να μπορουν να σωθουν πια σε αυτη την κατασταση
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.254
Reaction score
23.994
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Κριμα που αφεθηκαν ετσι στην τυχη τους παντως. Δεν φαινεται να μπορουν να σωθουν πια σε αυτη την κατασταση
Χρειάζεται άπειρη δουλειά και τουλάχιστον 25.000€
Ο μόνος λόγος να ξεκίναγα τέτοια ιστορία θα ήταν καθαρά συναισθηματικός. Να ήταν δηλαδή κάποιου αγαπημένου προσώπου. Δυστυχώς η πιθανότερη κατάληξη είναι για σκραπ
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.070
Reaction score
26.927
Πόντοι
1.607
Μα για ανταλακτικα το πουλαει ο ανθρωπος ...
Καποιος που φτιαχνει κατι ισως τον βοηθησει σε πραγματα που χρειαζετε..
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.254
Reaction score
23.994
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Θα μπορούσε να εκδόσει ιστορικές. Απλά γράφω ότι αν πιθανόν να σκέφτεται κάποιος να το επαναφέρει, απλά δεν παίζει σαν σενάριο.
 

Stargazer

Member
Εγγραφή
10 Νοεμβρίου 2021
Μηνύματα
1.057
Reaction score
1.443
Πόντοι
457
Age
38
Περιοχή
Καλαμαριά
Θα μπορούσε να εκδόσει ιστορικές. Απλά γράφω ότι αν πιθανόν να σκέφτεται κάποιος να το επαναφέρει, απλά δεν παίζει σαν σενάριο.
Γιατί; Με μια αλοιφούλα...
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.070
Reaction score
26.927
Πόντοι
1.607
Θα μπορούσε να εκδόσει ιστορικές. Απλά γράφω ότι αν πιθανόν να σκέφτεται κάποιος να το επαναφέρει, απλά δεν παίζει σαν σενάριο.
Δεν βγαζει ιστορικες καρδια μου ...
Νομιμη διαδικασια ...που αυτη γνωριζω ...
Καρδουλα μου...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.683
Reaction score
20.158
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Άμα σας πω τι θα γίνει με αυτό είναι να κλαίτε...
 

GiwrgosTer

Member
Εγγραφή
18 Δεκεμβρίου 2021
Μηνύματα
277
Reaction score
519
Πόντοι
367
Age
20
Περιοχή
Χανιά, Κρήτη
27184


καπως ασχετο, αλλα απο αγγελια του car.gr κ αυτο, το τζαμι στο κατω μερος της πορτας πως προεκυψε ; ειναι εργοστασιακο, ενα ειδος option απ το εργοστασιο ας πουμε ;
 

Stargazer

Member
Εγγραφή
10 Νοεμβρίου 2021
Μηνύματα
1.057
Reaction score
1.443
Πόντοι
457
Age
38
Περιοχή
Καλαμαριά
View attachment 27184

καπως ασχετο, αλλα απο αγγελια του car.gr κ αυτο, το τζαμι στο κατω μερος της πορτας πως προεκυψε ; ειναι εργοστασιακο, ενα ειδος option απ το εργοστασιο ας πουμε ;
Η τιμή πες μου πως προέκυψε, και γιατί ανεβαίνουν ενώ δεν τα πουλάνε 5 χρόνια
 

GiwrgosTer

Member
Εγγραφή
18 Δεκεμβρίου 2021
Μηνύματα
277
Reaction score
519
Πόντοι
367
Age
20
Περιοχή
Χανιά, Κρήτη
Καλα στο car.gr ειναι πολυ συχνο φαινομενο αυτο, ειδικα στα κλασικα, η τιμη στον θεο, το αμαξι να μην πουλαει και στο τελος διαγραφουν την αγγελια. Βεβαια για τα 2cv δεν ξερω τι να σου πω για την τιμη δεν ασχολουμαι με το συγκεκριμενο μοντελο, ουτε θεωρω οτι αξιζει, για τα ιδια λεφτα εχει ομορφες GS και CX στο car.gr.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.456
Reaction score
16.881
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
To 2cv παντού ειναι σε πολύ ψηλότερες τιμές από CX και GS. Είναι μοντέλο που από καιρό έχει μπει στην σφαίρα του συλλεκτικού,
με παρα πολλούς να φτιάχνουν και ανταλλακτικά, καινούργια ή ρενουβελε. Ένα πανσπανιο Σααρά μπορεί σε καλή κατάσταση να φτάσει και 90 000!

Έτσι είναι πολύ εύκολο να κρατήσεις ένα 2cv σε άριστη λειτουργίκη κατάσταση, κάτι που για ένα GS είναι πολύ περίπλοκο λόγω ελλείψης ανταλλακτικών.
Για να μην μπούμε στο θέμα απλότητας της κατασκευής.
 

GiwrgosTer

Member
Εγγραφή
18 Δεκεμβρίου 2021
Μηνύματα
277
Reaction score
519
Πόντοι
367
Age
20
Περιοχή
Χανιά, Κρήτη
Το 2cv ποτε δεν μου κανε το "κλικ" ειδικα στην εμφανιση του εσωτερικα και εξωτερικα ..., δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι τοσο διασημο στον κυκλο των συλλεκτικων αυτκινητων. Ειναι πραγματικα τοσο απλο στην συντηρηση του ; (σε συγκριση παντα με αλλα αμαξια της εποχης)
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.436
Reaction score
5.030
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Το 2cv ποτε δεν μου κανε το "κλικ" ειδικα στην εμφανιση του εσωτερικα και εξωτερικα ..., δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι τοσο διασημο στον κυκλο των συλλεκτικων αυτκινητων. Ειναι πραγματικα τοσο απλο στην συντηρηση του ; (σε συγκριση παντα με αλλα αμαξια της εποχης)
Είσαι στο my2cv.gr καί δεν κατάλαβες ακόμα πόσο απλό είναι στην συντήρηση τού?
Το 2cv είναι ο ορισμός τής απλότητας στα πάντα.
 
Top Bottom